Проведіть своє свято у нас!

Для святкування дня народження або ювілею ми можемо запропонувати страви з основного або банкетного меню, великий вибір напоїв та закусок. Ми намагаємося відповідати високому рівню і гарантуємо бездоганний сервіс та недорогі ціни. Телефонуйте зараз!

Прекрасним приводом зібрати за одним столом усіх дорогих Вам людей є день народження. Якщо у цей день Ви зустрічаєте круглу дату - цей привід вагоміший удвічі. І тим відповідальніше слід підходити до вибору місця проведення урочистостей. Бажаєте, щоб Ваше свято було наповнене лише приємними емоціями? Приходьте відзначати пам'ятні події до нашого ресторану «Івушки»!

Ресторан «Івушки» – ідеальний заклад для святкування незабутнього дня народження чи ювілею! Тут є все, що може побажати Ваша душа в такий день: прекрасна кухня з великою кількістю страв, приготованих на мангалі, приємна розслаблююча музика, комфортні столики на упорядкованих літніх майданчиках і гарна природа, що гармонійно вписала свої пейзажі в антураж ресторану.

Як відзначити день народження чи ювілей у ресторані «Івушки»? Вам потрібна лише дружна компанія та гарний настрій, про решту ми подбаємо самі. І візьміть із собою дітей – у нашому закладі вони точно не занудьгують!

 

 

 

 

 

СПОДОБАЛОСЯ? Розкажи друзям!

Залиште заявку

і ми зв'яжемося з вами найближчим часом